O mnie

Jestem „zwyczajną” kobietą, jak miliony innych kobiet. Dotarłam do tego miejsca, w którym teraz się znajduję, gdyż miałam odwagę spotkać się z tym co trudne, zarówno w moim systemie rodowym, jak i we mnie samej.

Gromadziłam te doświadczenia poprzez takie narzędzia jak:

  • psychoterapia,
  • warsztaty szamańskie
  • kursy o różnorodnej tematyce.

Podążałam tą ścieżką od 25 lat, szukając odpowiedzi na pytanie „Kim jestem i dokąd zmierzam?”. Od 2001 roku, z dużym sukcesem prowadzę swoje firmy. To pozwala mi na dzielenie się wiedzą z innymi również w tematyce biznesowej. Determinacja pomogła mi połączyć moje życie zawodowe z rozwojem osobistym, dzięki czemu ukończyłam:

  • Roczną szkołę u Ewy Renaty Cyzman Bany (obecnie pod nazwą Arthur)
  • Szkołę Cichych Ustawień wg Berta Hellingera – Hiponoterapię III stopnie
  • Roczny kurs Metody Odpinania.

Ostatnie doświadczenia życiowe poprowadziły mnie do intensywnego procesowania emocji i dotknięcia tego, co głęboko we mnie. To dało mi nowe narzędzia, którymi chętnie dzielę się z moimi klientami i uczestnikami warsztatów. Technikę, którą pracuję nazwałam Radykalny Wgląd, bo pozwala wejść głęboko do podświadomości i odkryć to, co blokuje Twoje życie. Dzięki doświadczeniu śmierci klinicznej zyskałam dar jasnowidzenia i jasnosłyszenia, co pozwala mi pracować z klientem na bardzo głębokim poziomie. Przekonana jestem i wiem to na pewno, że po pracy ze mną, Twoje życie się zmieni, a Ty ujrzysz inną, nową wersję siebie: Nowe Ja.

Dotknęłam w swoim życiu wielu traum, z którymi jednak musiałam się spotkać, aby doznać przebudzenia i świecić światłem dla innych. Przekonana jestem i wiem, że nic nie trwa wiecznie i Twój trudny czas także minie, a wszelkie przykre wspomnienia i emocje znikną z Twojej rzeczywistości.

Przekonana jestem i wiem, że można wyjść nawet z poważnych chorób, bo mi samej dawano tylko 1% szans na wyleczenie, a mimo tego dziś świetnie funkcjonuję i mam się dobrze.

Przekonana jestem i wiem ,że po sesjach ze mną “umrze” w Tobie wiele, ale narodzisz się na nowo.

W mojej pracy łączę różne techniki i dopasowuję je indywidualnie do klienta. Pracuję w polu serca, oddając prowadzenie Sile Wyższej, bo ja – sama z siebie, niczego czynić nie mogę. To dobry Bóg jest na pierwszym miejscu. Jak ktoś mądry powiedział, to On JEST Moim Pracodawcą i działa przeze mnie. Dlatego uważam, że moja praca jest nieoceniona, a wartość, którą dokładam dając prowadzenie, serce i całą, swoją uwagę to wartość dodana do ceny. Prowadzę autorskie warsztaty jak również warsztaty ustawień systemowych. Już dzisiaj zapraszam Cię do podróży w głąb siebie. Z uważnością i szacunkiem będę wsparciem dla Ciebie w tej drodze. Porzuć obawy i strach, zaufaj mi – już tam byłam. Twoje życie może zyskać nową, lepszą jakość, a wtedy wszystko będzie możliwe! 

Ewa Dybowska