Konsultacje

Zgodnie z tym co już słyszałaś ode mnie, że nie ma nic na zewnątrz, a świat zewnętrzny to tylko odbicie Twoich myśli i założeń, chcę Cię zaprosić na konsultacje indywidualne.

Pokażę Ci w nich, jak ważne jest postrzeganie siebie by osiągnąć sukces.

 “Self Concept“, czyli zbiór przekonań na Twój własny temat może Cię wzmacniać lub osłabiać.

 Jesteś jedyną najpotężniejszą i stwarzającą Siłą, a dzięki tym konsultacjom dowiesz się o sobie wielu rzeczy i popatrzysz na siebie oczami miłości. Przyniesie Ci to korzyści materialne w świecie zewnętrznym. Odkryjesz, być może pierwszy raz, wiele nowych przekonań na swój własny temat i pożegnasz to, co Ci nie służy. Twoja przeszłość stanie się wolna, a to oznacza, że możesz zbudować Nową, lepszą przyszłość. Poprzez medytacje, praktyczne narzędzia i ćwiczenia, od nowa zbudujesz swoją rzeczywistość, w której chcesz funkcjonować. 

Twoje poczucie wartości wzrośnie bardzo szybko, kiedy zastosujesz niezbędne afirmację wzmacniające Twój Wizerunek siebie.

 Jestem przekonana, że już podczas kilku spotkań uświadomisz sobie wiele i wtedy mogą zadziać się natychmiastowe CUDA. Musisz wiedzieć jedno: nie przychodzisz tu na ziemię żyć w małości, a w obfitości! Jeśli potrzebujesz kompleksowej zmiany na wielu płaszczyznach życia, to jestem przekonana, że mogę wskazać Ci drogę.

Konsultacja indywidualna obejmuje 1 spotkanie trwające 75 min,
Koszt: 500 zł

Pakiety konsultacji są skierowane do osób indywidualnych jak i grup oraz osób prowadzących działalność gospodarczą lub ich pracowników.

Pakiet “Brylant” obejmuje 12 konsultacji po 50 min, dla osób zdecydowanych na szybkie zmiany i uzdrowienie swojego wnętrza, co w konsekwencji przyniesie życie w harmonii, spokoju i obfitości.

 Koszt pakietu: 6500 zł

Pakiet “Diament” to 15 konsultacji po 50 minut, z dodatkowymi narzędziami z fizyki kwantowej, które pomogą Ci zrobić skok kwantowy z pominięciem pomostu czasowego!

Koszt pakietu: 7800 zł

Jednocześnie informuję Cię, że bierzesz całkowitą odpowiedzialność za zakup konsultacji, które mają również terapeutyczne uzdrowienie i dotkną bolących miejsc w Twoim sercu.