Książka

Książka Ewy Dybowskiej pt. „Myśli Milinów warte” jest niezwykłym drogowskazem na każdy dzień.

Oparta jest na faktach z życia Ewy, którymi wcześniej dzieliła się w swojej grupie na Facebooku pt. „Myśli milionów warte”. To właśnie uczestnicy tejże grupy zainspirowali Ewę do napisania książki, prosząc ją wielokrotnie o to, by te wszystkie wspaniałe, wzruszające, nierzadko przejmujące historie znalazły się na kartkach papieru.


Na samym wstępie Ewa opowiada o tym jak w 2010 roku straciła wszystko: firmę, kontrakty, źródło dochodu, dom i związek. Przy tym wszystkim miała wypadek, w którym omal nie straciła palca, a jej wspólnik złamał nogę w czterech miejscach!

Słynne powiedzenie Ewy:  „Z braku drogi, zrodzi się droga” idealnie odzwierciedla to, czego doświadczała w tamym czasie.
Ewa opisuje jak zaczęła się jej przygoda z Prawem Przyciągania i jak krok po kroku zaczynała docierać do siebie, odkrywając to, co przyczyniło się do sytuacji, w której się znalazła, a idąc dalej, dostrzegając to, co może zrobić by całkowicie odmienić swoje życie!

Autorka opowiada w książce o swoich kreacjach (min.: wymarzony płaszcz, mieszkanie, samochód, kontrakt na 8 mln zł), które zamanifestowały się w jej życiu w procesie wychodzenia z bólu i cierpienia. Pokazuje w jaki sposób przyciągać do życia to, czego pragniemy. Uczy jak zacząć, co należy zrobić na samym początku.

Na przykładzie swoich osobistych przeżyć, dotyka wiele życiowych i głębokich tematów, takich jak: Praca, Zdrowie, Toksyczny dom, Mama, Tata, Relacje, Bóg, Współuzależnienie, Alkohol. Porusza także zagadnienia takie jak: Miłość, Nadzieja, Wstyd, Ból, Strach, Smutek czy Wybaczenie.

Jest tu zawartych wiele praktycznych ćwiczeń, min.: jak pracować z Umysłem, by nasza wizualizacja zakończyła się sukcesem, jak pisać afirmacje. Dla osób, które są w dynamice Bliźniaka, opisuje krok po kroku jak pożegnać się wewnętrznie, by iść ku Życiu, a nie ku umieraniu.

Ksiązka „ Myśli milionów warte” niezmiernie poszerza świadomość, wspiera w drodze do samego siebie, by doznać połączenia z własnym potencjałem i wreszcie usłyszeć głos swojej Duszy. Dodaje motywacji i odwagi do działania, do poczucia w sobie gotowości, by iść po swoje!

Książka Ewy Dybowskiej jest o każdym z nas! Człowiek może odnaleźć tu cząstkę samego siebie.

Spis treści:

O mnie

  1. Bóg się rodzi
  2. To, co jest
  3. Przeszłość
  4. Wstyd
  5. Miłość i związki
  6. Porzućcie wszelką nadzieję
  7. Spojrzeć w mrok – praktyka odpuszczania
  8. Pamiątki rodzinnego domu
  9. Pożegnanie z dzieciństwem
  10. Dzieci Boga

Ilość stron:168

Okładka: Twarda

Rozmiar: A5

Książkę możesz kupić tutaj:

Myśli Milionów Warte