Wyświetlanie jednego wyniku

 • DZIENNIK ZAMÓWIEŃ DO WSZECHŚWIATA

  138,00 

  Opis 

  To 332 strony, na których możesz zapisać wszystko, o czym marzysz, aby następnie doświadczyć, jak Twoja świadoma wizja przelana na papier, zamienia się w rzeczywistość! Z tym dziennikiem wszystko jest możliwe!

  To niezwykłe narzędzie, dzięki któremu przede wszystkimnauczysz się pisać zamówienia do Wszechświata. W dzienniku znajdziesz konkretną instrukcję jak należy to robić, a czego unikać, dzięki czemu z łatwością przyciągniesz do swojego życia to, czego pragniesz!

  Dziennik posiada wiele dodatkowych, fantastycznych funkcji, co sprawia, że nadaje się zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jest on wspaniałą przestrzenią do pracy z emocjami oraz blokującymi przekonaniami czy wzorcami. Zawiera piękne i wzruszające ilustracje, które pobudzają do refleksji i zatrzymania w „tu i teraz”, by lepiej odkrywać siebie. W dzienniku zapisane są wzmacniające i dodające skrzydełafirmacje, cytaty i ćwiczenia. Może on służyć jako pamiętnik, album czy mapa marzeń.

  Inspiracją do stworzenia dziennika były kursy online pt. „Brylant w Twoim Wnętrzu” oraz „Życie All Inclusive”, autorstwa Ewy Dybowskiej.

  Basia Treter wzięła udział w obu wymienionych wyżej warsztatach, co przyczyniło się do jej ogromnej, wewnętrznej przemiany oraz zaowocowało pojawieniem się wspaniałych pomysłów, w tym min., stworzenia „Dziennika zamówień do Wszechświata”.

  Tak też zaczęła się ich wspólna podróż, by razem stworzyć to wyjątkowe i magiczne dzieło. Obie autorki mówią o nim z wielką czułością, dumą i wzruszeniem, opisując jako „Podpowiednik na każdy dzień” (Ewa Dybowska) oraz „O krok bliżej do siebie” (Barbara Treter).

  ‘Dziennik zamówień do Wszechświata’ jest szczególnie polecany osobom uczestniczącym w kursach Ewy Dybowskiej, jako świetne narzędzie pomocnicze na każdym etapie udziału w nich.

  A dla posiadaczy wyjątkowej książki Ewy Dybowskiej pt. „Myśli Milionów Warte”, będzie on niezmiernie istotnym i wspierającym dopełnieniem podczas podróży w głąb siebie.

  “Dziennik zamówień do Wszechświata” w pigułce:

  – 332 strony
  – Dane techniczne magazynu Wszechświata,
  – Instrukcja wyjaśniająca, jak składać zamówienia do Wszechświata,
  – 11 przepięknych i wspierających grafik,
  – 11 afirmacji, ułożonych w taki sposób, by były jeszcze bardziej skuteczne!
  – Definicja i sposób zastosowania AFORMACJI, narzędzia jeszcze silniejszego i prostszego w użyciu niż same afirmacje, którego nie znajdziecie nigdzie indziej!
  – 8 tabeli do pracy z blokującymi przekonaniami i wzorcami
  – 45 inspirujących cytatów autorstwa Ewy
  – Przestrzeń na Notatki,
  – Przestrzeń na zapisywanie wszelkich kreacji, która może także pełnić wiele innych funkcji pomagających w podróży w głąb siebie!
  – Twarda okładka
  – Rozmiar A5