poznaj ZAPOMNIANY SEKRET MANIFESTACJI MARZEŃ, KTÓRY POZWOLIŁ MI ZAROBIĆ 8 MILIONÓW PLN W CIĄGU 6 MIESIĘCY!

UWAGA! 

TEN KURS ZMIENI CAŁKOWICIE SPOSÓB, W JAKI MYŚLISZ NIE TYLKO O PIENIĄDZACH, ALE RÓWNIEŻ O SWOIM ŻYCIU! 

ZBUDUJ PEWNOŚĆ SIEBIE I REALIZUJ SWOJE MARZENIA Z LEKKOŚCIĄ! 

W ramach tego kursu przeprowadzę Cię krok po kroku przez 8 etapów, które pozwolą Ci w łatwy i prosty sposób przenieść się z punktu A, miejsca, w którym obecnie jesteś, do punktu B, czyli życia, o którym marzysz.

Otrzymasz ode mnie praktyczne narzędzia do pracy nad negatywnymi przekonaniami, dzięki czemu przestaniesz podejmować decyzję na podstawie schematów przeszłości, które często prowadzą do powtarzania tych samych błędów i zaczniesz wybierać zgodnie z Twoim prawdziwym przeznaczeniem.

Zrozumiesz, dlaczego nie potrafisz zaznać spokoju, szczęścia, pomimo wypróbowania niemal wszystkich metod.
Uświadomisz sobie, dlaczego czujesz się źle i co jest tego przyczyną.
Uwolnisz się od ciężaru przeszłości oraz oczyścisz swoją podświadomość ze zbędnych rozpraszaczy, dzięki czemu Twoja wizja nowego życia, będzie jasna i klarowna, co pozwoli Ci na szybszą manifestację Twoich celów.
Dostaniesz gotowy wzór, wraz z instrukcjami, dzięki któremu będziesz mogła zacząć pisać i wysyłać swoje osobiste zamówienia do wszechświata, by w końcu otrzymywać to, czego najbardziej potrzebujesz.
Dostaniesz gotowy wzór, wraz z instrukcjami, dzięki któremu będziesz mogła zacząć pisać i wysyłać swoje osobiste zamówienia do wszechświata, by w końcu otrzymywać to, czego najbardziej potrzebujesz.
Podzielę się z Tobą konkretnymi przykładami, które pozwolą Ci wyeliminować z Twojego życia toksyczność, poczucie strachu, pustki, bólu, dzięki czemu poczujesz lekkość i swobodę w kreowaniu i doświadczaniu swojej rzeczywistości.
Wyzbędziesz się blokad w kontaktach z innymi ludźmi, pokażę Ci, w jaki sposób wzbudzić w swoim wnętrzu elektryzujące poczucie pewności siebie, co sprawi, że Twoje dotychczasowe otoczenie zacznie zupełnie inaczej Cię traktować i postrzegać.

CAŁY PAKIET:
KURS + 2 BONUSY

116 ZŁ


WEWNĄTRZ KURSU ZNAJDZIESZ 8 MODUŁÓW

1. Połączenie z Duszą Rodu i Uzdrawianie.

Na samym początku naszej wspólnej podróży pomogę Ci sięgnąć do korzeni Twojego rodu, abyś mogła znaleźć połączenie z linią Twoich przodków, którzy żyli w dostatku i obfitości. To właśnie przekonania, styl życia, sposób myślenia o finansach reprezentowany przez poprzednie kolenia w naszej rodzinie stanowi fundament naszego sposobu postrzegania rzeczywistości.
Pomogę Ci zlokalizować negatywne przekonania, które nie należą do Ciebie, abyś mogła uzdrowić w sobie rany Twoich przodków, którzy w przeszłości cierpieli z powodu braku pieniędzy, ubóstwa. 
Dzięki czemu wolna od obciążeń rodowych, rozpoczniesz nowy rozdział w swoim życiu w zgodzie z naturalnym stanem dostatku i obfitości.

2. Pojednanie z Rodzicami, Uzdrawianie i Decoding Programów oraz Wzorców.

Często w natłoku codziennych spraw, umykają naszej świadomości schematy i wzorce, które wynieśliby z naszego domu rodzinnego. Wszyscy w dzieciństwie doświadczamy w większym lub mniejszym stopniu negatywnego destrukcyjnego zachowania ze strony rodziców.
Matczyna i ojcowska rana tak bardzo trudno się goi jeśli nie rozumiemy, że nasi rodzice nie są winni i zrobili, wszystko najlepiej jak umieli. Dzięki temu spotkaniu, uwolnisz siebie i ich z poczucia winy, a jednocześnie może pierwszy raz w życiu obejmiesz całą swoją rodzinę miłością.
Rozpoznasz i zauważysz struktury nawyków, reakcji, które zostały Ci zaszczepione w dzieciństwie przez Twoich rodziców. 
Wtedy świadomie, jako samostanowiąca o swoim losie osoba dokonasz wyboru, co pozostaje przy Tobie spierając Cię w procesie rozwoju i wzrostu, a co odchodzi robiąc miejsce na kolejne filary Twojej nowej tożsamości człowieka sukcesu.

3. Przeszłość: Programy, Przekonania, Wzorce i Transformacja.

Kluczowym etapem w rozwoju każdego człowieka, jest pierwsze 7 lat naszego życia, ponieważ to właśnie w tym okresie chłoniemy wszystko jak gołąbka, nie posiadamy żadnych filtrów, więc wszystko, co trafia do naszej podświadomości zostaje zapisane, a następnie służy jako gotowy system przekonań, paradygmatów, według których funkcjonujemy na co dzień.
Dlatego w tej części kursu zabiorę Cię w głęboko podróż do źródła Twojego wewnętrznego systemu przekonań i wartości.Wspólnie przyjrzymy się w bezpieczny sposób wszystkim kodom Twojej podświadomości, a następnie zdezaktywujemy negatywne i szkodzące Tobie przekonania, które nie pozwalały Ci do tej pory wykorzystać pełni Twoich możliwości.
Wspólnie przyjrzymy się w bezpieczny sposób wszystkim kodom Twojej podświadomości, a następnie zdezaktywujemy negatywne i szkodzące Tobie przekonania, które nie pozwalały Ci do tej pory wykorzystać pełni Twoich możliwości.
Dzięki czemu poczujesz natychmiastową ulgę, spokój oraz poczucie pewności siebie, które będzie towarzyszyć Ci każdego dnia.

4. Spotkanie z Wewnętrznym Dzieckiem

Każdy z nas nosi w sobie fragment dziecięcych marzeń, często zapomnianych, nierealizowanych, przykrytych natłokiem codziennych problemów.
Mamy tendencje do zapominania o najszlachetniejszej, niewinnej i zarazem pięknej części nas samych.
W momencie, kiedy uświadomisz sobie, że Twoje dziecięce marzenia, wcale nie przestały istnieć, ale zostały w Twoim umyśle odłożenie na półkę z napisem na „wieczne potem”.
Takie zachowanie często prowadzi do tego, że w dorosłym życiu mamy tendencje do rezygnowania ze swoich planów, potrzeb na rzeczy innych.
Pomogę Ci zająć się niewykorzystana przestrzeń w Twoim wnętrzu, która stanie się prawdziwym źródłem kreacji, manifestacji i da Ci pełne prawo do postawienie siebie i swoich potrzeb na pierwszym miejscu. Nie z poziomu egoizmu, ale miłości względem samego siebie.

5-Radykalne Wybaczenie Sobie i Innym

Każdy z nas w tym życiu chociaż raz został zraniony. Może było to rozstanie z ukochaną osobą, konflikt w rodzinie, kłótnie w miejscu pracy, ale niezależnie kontekstu sytuacji, w naszym wnętrzu pojawiają się silne emocje związane z naszym instynktem samozachowawczym.
Czasami tygodniami, miesiącami, a nawet latami nosimy w sobie żal, poczucie winy, wstyd, przez co unieszczęśliwiamy samych siebie i innych.
Każde nasze działania, które wychodzi z poczucia winy, strachu, przekłada się na lawinę negatywnych zdarzeń, które przyciągają do naszego życia jeszcze więcej sytuacji napiętnowanych tą właśnie energią.
Dlatego w tej części kursu pomogę Ci na trwałe uwolnić się od emocjonalnego ciężaru, dzięki czemu przestaniesz ranić siebie, karać się z błędy przeszłości i przestaniesz przyciągać do siebie ze świata zewnętrznego ból, cierpienie i krzywdę.

6. Połączenie ze ŹRÓDŁEM

Dostaniesz dokładną instrukcję jak pisać zamówienia i jakich błędów nie robimy.
Jednak mało kto wie, że współcześni naukowcy w XXI wieku dokonali jeszcze bardziej oszałamiającego odkrycia, które ponownie zmienia bieg historii ludzkości. Mowa Tutaj o Koherencji Serca i Umysłu. 
W momencie harmonijnego połączenia Tych dwóch organów w naszym ciele dochodzi do wytworzenia silnego pola elektromagnetycznego do około naszych ciał. 
To jak akcelerator cząsteczkowy, który wprawia w ruch całą materię do około ciebie. 
Koherencja serca i umysłu pozwala na szybszą manifestację, ponieważ jest to działania na poziomie energetycznym, który jest nadrzędnym do materii.
Nauczę Ci krok po kroku zwiększać swoje umiejętności manifestacyjne za mocą połączonej siły Twojego Serca i Umysłu.

7-Nauka Składania Zamówień do Wszechświata

Kiedy opanujesz w praktyce koherencję serca i umysłu przyjdzie czas na to, aby zająć się nauką składania zamówień do wszechświata. To kluczowy moment w trakcie tego kursu, ponieważ tutaj zaczniesz już obserwować pierwsze efekty Twoich manifestacji.
Zobaczysz, jak wraz ze zmianą Twoich myśli, emocji oraz działań w Twoim życiu pojawia się więcej przepływu lekkości, oraz niewyjaśnionych zbiegów okoliczności, które przyciągają do Ciebie wspierających ludzi i okoliczności do manifestacji twoich marzeń.

8-Praktyka Wysyłania Zamówień

Na zakończenie kursu w ostatnim module nauczę Cię, w jaki sposób wysyłać zamówienie do wszechświata.
Twoja świadomość zanurzy się w nieograniczonym polu możliwości, z którego wypływa cała twórcza energia, która da Ci siłę sprawczości oraz poczucie pewności siebie, ponieważ będziesz czuł całym sobą, że Twoje zamówienie zostało odebrane i przyjęte do realizacji, a Tobie pozostaje aktywnie uczestniczyć w procesie i obserwować, jak z każdym dniem do Twojego życia na pływa coraz więcej dostatku, spokoju i obfitości.
Ze wszystkich możliwych stron i o każdego porze dnia i nocy

DODATKOWO Otrzymasz Unikalne 2 Bonusy

KTÓRE ODMIENIĄ całkowicie Twoją rzeczywistość

Warsztat Metody Radykalnego Wglądu

Ta metoda to niezwykle skuteczne, proste i błyskawicznie działające narzędzie, które pozwala nam na bezpośrednie dotarcie do warstw naszej podświadomości, która jest odpowiedzialna za przechowywanie ograniczających i sabotujących nasz przekonań.
Pomogę Ci na trwałe uwolnić się od poczucie, że nie zasługujesz, że nie jesteś wystarczająco dobra, aby zasługiwać na sukces, pieniądze, czy też wymarzonego partnera.
Wiele osób nieświadomie utrzymuje w swojej podświadomości uczucie nienawiści do siebie, swojego ciała, przez co tworzą w swoim życiu blokady energetyczne, które uniemożliwiają naturalny i wsobny przepływ dostatku, miłości, spokoju i poczucia spełnienia.
Dzięki użyciu mojej autorskiej metody radykalnego, przekonasz się, że transformacja nawet najtrudniejszych traum, blokad i ograniczeń jest możliwa i będziesz zaskoczona faktem, jak dobrze możesz się czuć sama ze sobą oraz jak wiele miłości pojawi się w Twoim wnętrzu.

Zamknięta Grupy Na Facebooku

W ramach tego bonusu otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, do której należy ponad 3000 osób, z którymi miała okazję współpracować w ramach różnego rodzaju kursów, warsztatów i prelekcji. 
Na grupie znajdziesz ponad 70 dodatkowych materiałów wideo dotyczących przyspieszenia procesu manifestacji upragnionych marzeń. Poza tym poznasz inne osoby, które tak samo, jak ty pragną lepszego życia, dla siebie i swoich bliskich, dzięki czemu już nigdy więcej nie będziesz czuła się samotna, odtrąca, czy też niezrozumiana.
Ta grupa to nie tylko wiedza, czy posty z instrukcjami, ale również prawdziwa motywacja, płynąca z żywej społeczności, która wzajemnie się spiera, dopinguje i świętuje wspólnie sukcesy. Wiele osób znalazło, które dołączyło do mojej grupy znalazło w niej przyjaciół znajomych, z którymi utrzymują kontakt nie tylko w internecie, ale również w rzeczywistości.
W ramach grupy możesz liczyć również na moje personalne wsparcie, wystarczy, że zadasz pytanie, a ja osobiście, w trakcie live, lub w wiadomości, czy komentarzu odpowiem pomogę rozwiać Ci wszelkie wątpliwości.

W TYCH MATERIAŁACH ZNAJDZIESZ DOKŁADNE INSTRUKCJE, DZIĘKI KTÓRYM BŁYSKAWICZNIE BĘDZIESZ W STANIE ZACZĄĆ MANIFESTOWAĆ SWOJE MARZENIA!!!

PAKIET JEST DLA CIEBIE, JEŚLI

Czujesz, że próbowałeś już wszystkiego, ale i tak dalej nie widzisz realny rezultatów w swoim życiu.


Czujesz się zagubiona i nie wiesz, co jeszcze możesz zrobić, aby w końcu zamanifestować wymarzone życie. 


Przekładasz potrzeby innych ponad swoje własne co powoduje, że rezygnujesz z realizację własnych celów i marzeń.


Masz już dość nieustannej walki z przeciwnościami losu i pragniesz zacząć żyć pełną piersią.


Podświadomie czujesz się gorszy w stosunku do innych osób i nie potrafisz wyjść z roli ofiary. 


Chcesz raz na zawsze uwolnić się od poczucia winy, straty, pustki, wstydu, które ograniczają Twoje zdolności do samorealizacji.  


Oferta limitowana

CAŁY PAKIET 116 ZŁ

Cena regularna

1499 PLN

Koniec z żebraniem o cokolwiek! 
WYBIERZ ŻYCIE, NA KTÓRE W PEŁNI ZASŁUGUJESZ!
NATYCHMIASTOWY DOSTĘP DO MATERIAŁÓW!
ŁATWE I PRAKTYCZNE INSTRUKCJE
GWARANCJA SATYSFAKCJI ALBO ZWROT PIENIĘDZY!!!

Ilość kursów w cenie promocyjnej jest ograniczona!!!

100% BEZ RYZYKA!
SPRAWDŹ JAKOŚĆ NAGRAŃ W PRAKTYCE BEZ OBAW PRZEZ 60 DNI!

Uzyskaj dostęp do całego pakietu już dziś!
Za kilka minut znajdziesz się w gronie szczęśliwców, którzy skorzystali z tej limitowanej oferty.

Przez następne dni odtwarzaj jedno nagrania dziennie. Wystarczy 10 min Twojego czasu i zaczniesz obserwować niewyobrażalne zmiany w Swojej rzeczywistości.

Przekonaj się na własne oczy, jak obfitość, miłość i zdrowie napływa do Twojego życia wszystkimi kanałami dostępu, pozwalając Ci spokojnie skupić się na uczuciu spokoju, bezpieczeństwa. Uwalniając Twój umysł i ciało od wiecznego stresu, napięcia oraz pogoni za pieniądzem.

JESTEM PEWIEN, ŻE JEŚLI ZASTOSUJESZ 3 PROSTE KROKI PRZEZ NAJBLIŻSZE 60 DNI, ZAUWAŻYSZ OGROMNE ZMIANY W TWOIM ŻYCIU.

JEŚLI W NIE ZAUWAŻYSZ EFEKTÓW W CIĄGU MIESIĄCA, WYŚLIJ MI MAILA:

sklep@myslimilionowwarte.pl

Wierzę, że nie mogę być bardziej sprawiedliwy.

Biorę całe ryzyko na swoje barki, ponieważ chcę, abyś czuł/a się bezpiecznie i mógł/ mogła podjąć to małe, wolne od ryzyka zobowiązanie,
aby zmienić życie, na takie, na które prawdziwie zasługujesz!

Twórca Projektu

Ewa Dybowska

Nauczyciel Praktyki Duchowej, Założycielka Instytutu Metamorfozy Duszy, autorka książki „Myśli Milionów Warte” opartej na faktach jej życia.

Kiedy spotkasz Ewę na swojej drodze, powinieneś mieć świadomość, że nic już nie będzie takie jak wcześniej. Bo Ewa swoim życiem i podejściem wymyka się wielu stereotypom.

Wyobraź sobie Nauczyciela Duchowego, który do kwestii zmian podchodzi z precyzją godną najlepszego inżyniera. Kogoś, kto praktykuje duchowość tak, że możesz się spodziewać realnych efektów w życiu.

Może dlatego, że sama przeszła wyboistą drogę i trudną drogę osobistej transformacji, którą opisała w swojej książce. Wykreowanie kontaktu z jedną z największych firm w Polsce?

Ewa podpisała kontrakt warty 8 mln zł. Jest praktykiem, który kocha duchowość, ale nie zapomina, że żyje na ziemi.

Ewa to terapeuta, który rozumie, że prawdziwa harmonia w życiu jest wtedy, kiedy zadbamy nie tylko o świat ducha, ale także materii. Dopiero połączenie tych dwóch aspektów przekłada się na realne zmiany w życiu.

Twórczyni wielu autorskich warsztatów rozwojowych między innymi. ,,Brylant w Twoim Wnętrzu”. „Życie All inclusive”, ,,Stanąć w Nagiej Prawdzie”, ,,Biznes, Praca, Pieniądze” oraz pierwszej w Polsce Szkoły dla Terapeutów Radykalnego Wglądu, której jest autorką.

Ewa pomaga również w rozwoju mikro i makro przedsiębiorstw.

W jej świecie każda transformacja jest miłym i szybkim doświadczeniem pod warunkiem, że masz gotowość doświadczyć prawdy i jej zaufać.

Uwolnij, je przywracając, właściwy porządek do twojego wewnętrznego świata.
Świata, w którym cuda zdarzają się każdego dnia.

Jej wystąpienie to istny koktajl prawdy płynącej z serca, doświadczenia i nieszablonowych rozwiązań.

To Nauczycielka, której charyzma jest tak naturalna, jak płynąca w żyłach krew, bo jest owocem 100% jej doświadczeń.

Najczęściej zadawane pytania:

Czy to zadziała w moim przypadku?

Gwarantuję Ci, że zanim stworzyłem ten projekt sprawdziłem skuteczność moich technik w pracy z tysiącami osób. 

We wszystkich przypadkach efekty były odczuwalne wręcz natychmiastowo!

Czy materiały otrzymuję dożywotnio?

TAK!

Jeżeli do niego dołączysz, to masz do niego dostęp dożywotnio.

Gdzie znajdę dostęp do materiałów?

Na Twojego maila po zakupie zostaną wysłane dwie wiadomości, jedna z potwierdzeniem transakcji. 

Druga z danymi do logowania. 

Sprawdź koniecznie folder spam!

Materiały  są nagrane w formie audio i video. 

Nagrania zamieszczone są na platformie myslimilionowwarte.elms.pl

Po podaniu loginu i hasła masz dostęp do swojego konta.

Czy naprawdę dajesz gwarancję 60-dniową?

Oczywiście, że tak!

Jestem pewny jakości swoich materiałów, dlatego nie boję się oferować takich gwarancji.

Czy dostanę fakturę VAT?

Tak. 

Prowadza własną firmę i wystawiam faktury. 

Podczas składania zamówienia zaznacz opcję "chcę otrzymać fakturę", a następnie uzupełnij dane do faktury. 

Faktura zostanie wygenerowana automatycznie i wysłana mailem do Ciebie.

Co, jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz do mnie na: sklep@myslimilionowwarte.pl

Copyright © myslimilionowwarte.pl

Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Polityka Prywatności

Podaj swój imię oraz e-mail,
aby przejść dalej.

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz informacji handlowych.

Close